freekariam
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

ΤΑ ΧΑΛΚΙΝΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ μια εικονογραφημένη φανταστική ιστορία … by hairentin

Πήγαινε κάτω

ΤΑ ΧΑΛΚΙΝΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ μια εικονογραφημένη φανταστική ιστορία … by hairentin - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑ ΧΑΛΚΙΝΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ μια εικονογραφημένη φανταστική ιστορία … by hairentin

Δημοσίευση  Admin Τρι Μαρ 31, 2009 10:24 pm

thomasthomas


Quoted from "Gilbert"
Εγώ δεν μπορώ να καταλάβω γιατί πλέκονται άσχετοι σε νήματα που έχουν συγκεκριμένο ενδιαφέρον και τα κάνουν σαν τα μούτρα τους με την δικαιολογία ότι όλοι οι υπόλοιποι είναι κολλημένοι.
Δεν σου αρέσει το θέμα μην το διαβάζεις.
Δεν σου αρέσει το φόρουμ μην μπαίνεις
Πάνε γάντι με το χιλιοφορεμένο αν δεν σας αρέσει το παιχνίδι μην παίζετε
Τι σχέση έχει το φόρουμ με το παιχνίδι ως παιχνίδι (πέρα από τις πληροφορίες σχετικά με κάποια λειτουργικά μέρη του παιχνιδιού)
Πρέπει σώνει και καλά να σου αρέσουν όλα τα τόπικ ?
Μπορεί κάτι που για κάποιον Χ (που με ευκολία τα ισοπεδώνει όλα) άχρηστο σε κάποιον Υ να είναι χρήσιμο και σημαντικό.
Θεωρώ ότι παρά τον "φανταστικό κόσμο" που διαδραματίζεται η διαμάχη έχει στη ουσία πολλές πληροφορίες και χρήσιμα συμπεράσματα για κάποιον που θα διαβάσει προσεκτικά και ανάμεσα στις γραμμές.
Θα παρακαλούσα λοιπόν να το αφήσετε να κυλίσει. :box:



επειδη ειμαι ενας απο αυτους που ανακατευτηκε σε ξενο νημα θα σου πω οτι συμφωνω μαζι σου
για την ακριβεια βρηκα πολυ ενδιαφεροντα αυτα που εγραψε ο hairentin και πιστευω οτι ενδιαφερει ολο τον αλφα γιατι ξεμπροστιαζει μια μεγαλη συμμαχια

ΟΜΩΣ
οπως βλεπεις απο τον αρθμο τον ποστ μου δεν ασχολουμαι με ολα τα thread
σε αυτο εγραψα κατι γιατι πλεον τα πραγματα εχουν ξεφυγει...πλεον οπως φαινετε για καποιους σταματησε να ειναι ενα παιχνιδι αλλα εγινε τοσο σημαντικο που βαζουνε προσωπικα στοιχεια,προσβαλουν προσωπικοτητες κτλ κτλ
ε καπου αυτη η αρρωστια πρεπει να σταματησει

και στην τελικη ποιος ειναι ο ακυρος?αυτος που λεει οτι το κακο εχει παραγινει?
η αυτος που για να μας αποδειξει ο ειναι πιο ελληνας απο τους αλλους βαζει φοτο και σημαιες?

το φορουμ ειναι για δημοσιο διαλογο ΑΛΛΑ διαλογο βασισμενο σε αυτα που γινονται μεσα στο παιχνιδι και οχι για την προσωπικη ζωη του καθενα...

ξαναλεω οτι αυτα που ειπε ο hairentin ηταν ενδιαφεροντα(αν και σε υστερογραφο λεει οτι ειναι φανταστικη ιστορια...)
και αυτα που ειπε εχουν σχεση με το ικαριαμ...

η φουστανελα δεν μπορω να καταλαβω τι ενδιαφερει την κοινοτητα του ικαριαμ...

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 24
Join date : 30/03/2009

https://freekariam.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΑ ΧΑΛΚΙΝΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ μια εικονογραφημένη φανταστική ιστορία … by hairentin - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑ ΧΑΛΚΙΝΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ μια εικονογραφημένη φανταστική ιστορία … by hairentin

Δημοσίευση  Admin Τρι Μαρ 31, 2009 10:24 pm

hairentin

Να ξεκαθαρίσω τα πράγματα λίγο ...
Δυστυχώς όλοι βλεπετε την silenced edited βερσιόν του ποστ του αρχηγού της ΗΠΟΛΗ . Μην μπορώντας να αντικρούσει κάποια απο τα λεγώμενα μου , αποφάσισε να το ρίξει σε προσωπικό επίπεδο , σε άλλο τόπικ , και να με αποκαλέσει τούρκο , φιλότουρκο , πράκτορα αλλων συμφερόντων και άλλα διασκεδαστικά πράγματα ...
Την φουστανέλα δεν την έβαλα για να δείξω οτι είμαι πιό 'Ελληνας απο κάποιους άλλους , την έβαλα για να τελιώσει επιτέλους αυτή η ιστορία , επι προσωπικού , και να επικεντρωθούμε στα άλλα ... Δεν νοεί να καταλάβει ο κύριος , οτι υπάρχουν και Έλληνες εκτός απο την συμμαχία του ... Και καλώς ή κακώς , εμένα αυτό με θιγει περισσότερο απο το να με έλεγε Gay , οπως χαρητομένα είπε κάποιος άλλος ... Τέλος αυτό ...

Τώρα στο δευτερο λάθος που ακούστηκε ... το πρώτο πόστ , όντως αναφέρετε σε μιά φανταστική ιστορία ... εκεί βέβαια , κάποιοι σκύψαν το κεφάλι και απομακρύνθηκαν , χωρίς να τραβήξουν άλλο την κατάσταση , σιωπηλά παραδεχώμενοι το λάθος τους .
Στο τελευταίο ποστ όμως , τα πράγματα εξελίσονται στον κόσμο του Ικαριαμ ... δυστηχώς εδώ , δεν το είδαν να έρχετε και πιστεψαν οτι μπλοφάρω , και οτι έχω μόνο κάποια screenshot , και οτι αν έσβηνα τα τοπικ απο το φόρουμ τους , θα μπορούσαν να κανουν παλι μεγαλεπήβολες δηλώσεις ...Οπώς το οτι το φόρουμ τους είναι ανοικτό κλπ χαριτωμένα ... Κρίμα , είχα τα στοιχεία αρκετό καιρό οπώς φαίνετε απο την ημερομηνία εγγραφής , αλλά δεν βγήκα να το βροντοφωνάξω ... με ανάγκασαν ...

Θα παρακαλούσα να μην αναφερθεί κανείς πλέον στην κόντρα της φουστανέλας ... πιστεύω οτι δεν θα αναφερθεί ούτε κι αυτός ... όσοι θέλουν μπορούν ελευθερα να σχολιάσουν τα υπόλοιπα που είναι το κυρίως θέμα ...


Υ.Σ. Για τον καφέ η Αθήνα μου έπεφτα λίγο μακρυά ... είμαι σιγουρος οτι αν τον είχαμε πιεί , θα είχατε ζητήσει συγνώμη και θα είχατε γλιτώσει το προηγούμενο πόστ ...
Υ.Σ.2. Το μεγαλύτερο λάθος που μπορείς να κάνεις στο ποκερ , είναι να νομίζεις οτι ο άλλος μπλοφάρει , να κάνεις κι εσύ μπλόφα , και να πέσεις σε ... τοίχος ...

Κωνσταντίνος ο Αμαρτωλός

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 24
Join date : 30/03/2009

https://freekariam.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΑ ΧΑΛΚΙΝΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ μια εικονογραφημένη φανταστική ιστορία … by hairentin - Σελίδα 2 Empty Μαλιστα κυριε Μαλιστα Κυριε (με προλαβε σφηnα ο hairentin)

Δημοσίευση  Admin Τρι Μαρ 31, 2009 10:26 pm

Gilbert

Μου φαίνεται εντυπωσιακό αγαπητέ διότι άθελα μου έχω βρεθεί στην ανάποδη θέση από εκείνη που βρισκόμουν σε άλλο πόστ του hairentin και είχα την ίδια γνώμη με την δική σας (ότι δηλαδή δεν ενδιαφέρουν κανέναν αυτά τα πράγματα σχετικά με τα προσωπικά στοιχεία και τον πατριωτισμό του καθενός).
Όμως μπορώ να σας πω ότι οι εξηγήσεις που πήρα τότε ήταν διαφωτιστικές για τους λόγους που έγιναν οι αναφορές αυτές.
Επίσης είναι δικαιολογημένο ένας καλλιτέχνης που κάνει τα πρώτα του βήματα στην λογοτεχνία και με μεγάλο συγγραφικό έργο σε όλο αυτό το διάστημα να "πέφτει" σε επαναλήψεις θεμάτων (που όμως κορυφώνουν την δράση).
Και επειδή έχουμε μπλέξει με το πόκερ και το στοίχημα θα πώ και εγώ ότι νομίζω ότι επίτηδες ο κύριος hairentin μένει σε θέση offside (προφανώς για να κρατάει έναν αμυντικό πίσω).
:duel:

Πί .Ές : Θα ήταν ενδιαφέρον να σχολιάζατε λοιπόν τι βρήκατε ενδιαφέρον στην όλη κουβέντα

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 24
Join date : 30/03/2009

https://freekariam.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΑ ΧΑΛΚΙΝΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ μια εικονογραφημένη φανταστική ιστορία … by hairentin - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑ ΧΑΛΚΙΝΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ μια εικονογραφημένη φανταστική ιστορία … by hairentin

Δημοσίευση  Admin Τρι Μαρ 31, 2009 10:26 pm

lil_gusta

Μπράβο στο παιδί που ανέβασε τα screenshots από το forum της ΗΠΟΛΗ!!!

Πλέον, έχουμε τις συντεταγμένες όλων τον πόλεων από τους ΟΡΓΗ, χωρίς κανένα κόπο
και φυσικά χωρίς κανένα παράνομο script.

Ρε φίλε, δεν μας κάνεις κι ένα πινακάκι στο excel με στρατιωτικές δυνάμεις, που βρίσκονται
και να μας πεις και τι ώρα μπαίνουν οι σύμμαχοί σου ώστε να κάνουμε επιθέσεις χωρίς
ιδιαίτερο άγχος?

Σχετικά με τη χρήση παράνομων script. Εάν υπάρχει τρόπος να αποδείξει GO τη χρήση
παράνομου script από παίχτη του ikariam, ε κάνε ένα ticket με τις πληροφορίες που έχεις
να φύγουν όσοι παρανομούν στο παιχνίδι.
(το κάνε ένα ticket για τον Κωνσταντίνο το λέω)

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 24
Join date : 30/03/2009

https://freekariam.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΑ ΧΑΛΚΙΝΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ μια εικονογραφημένη φανταστική ιστορία … by hairentin - Σελίδα 2 Empty ΑΠ: Σε ευχαριστούμε για την έμπνευση και τα ΚΑΛΑ σου ΛΟΓΙΑ!!!

Δημοσίευση  Admin Τρι Μαρ 31, 2009 10:28 pm

PITER


Παρατέθηκε από "sakchris"
Αγαπητέ φίλε aromeo σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια...μιλάς για τα χρώματα λες...και με ξέρεις δεν θα φτάσω στο επίπεδο σου να κάνω κάποιο σχόλιο για σένα γιατί δεν σε γνωρίζω προσωπικά....!!!!!
Εγώ φταίω που έφερα λίγο χρώμα....στην ασπρόμαυρη ζωή σου!!! :sorry:

Όσο για τον αγαπητό Κωνσταντίνο που τόσο πολύ έχει διαφημίσει τη συμμαχία μας την ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ και το φόρουμ της ...τον ανακηρύσω επίτιμο μέλος στο φόρουμ της συμμαχίας...Από σήμερα μπορείς να μπαίνεις και να βλέπεις όλες τις ενότητες και να μην χρησιμοποιείς τον κατάσκοπό σου...μην τον κουράζεις άλλο!!!

Αγαπητέ Κωνσταντίνε και πρώην ΧΑΙΡΕΝΤΙΝ (Πασά...μήπως...είσαι φιλότουρκος? Μόνο εσύ αγαπάς τόσο πολύ τον Χαιρεντιν πασά) βλέπω υπογράφεις με άλλο όνομα τώρα....θα θέλαμε όλοι να σε ευχαριστήσουμε για την προβολή και τη διαφήμιση που κάνεις στην ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ (Η ΠΟΛΗ)!!!!
:yupi:

Πιστεύουμε ότι θαθελες να ήσουν στη θέση μας....αλλά με 20 ενεργούς παίκτες που διαθέτεις και τους έχεις φλομώσει στα ψέμματα και στις παραχαράξεις...δεν θα μπορέσεις ποτέ να φτάσεις τα 200 και πλέον μέλη που διαθέτει η ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ οι Ακαδημίες...της!!!

Εμείς μάθαμε να σηκώνουμε τη γαλανόλευκη σημαία και το δικέφαλλο Βυζαντινό ΑΕΤΟ ψηλά...εσένα σε αφήνουμε στην προπαγάνδα και στα ψέμματα σου...καλή συνέχεια μην περιμένεις από μένα άλλο μήνυμα...μας κούρασες φίλε και επειδή το παρατράβηξες δεν έχει νόημα να ασχοληθούμε άλλο μαζί σου....Προσπαθείς με το ζόρι να σχηματίσεις εντυπώσεις!!!!!
:bye:

Αυτή είναι η απάντηση μου....και σταματώ να ασχολούμαι γιατί όλοι έχουν κουραστεί με αυτή την ιστορία:
Ζητώ συγνώμη αν έγραψα και στενοχώρεσα κάποιους αλλά αγαπητέ Κωνσταντίνε ειλικρινά μαζί σου δεν έχω κάτι προσωπικό, πιστεύω αν ερχόσουν Αθήνα θα σε κερνάγαμε και καφέ και ίσως γινόμασταν καλοί φίλοι...Εμείς προσπαθούμε το λίγο ελεύθερο χρόνο μας να τον αξοποιούμε δημιουργικά και ψυχαγωγικά...Δεν σε καταλαβαίνω γιατί να επιμένεις τόσο να βρεις κάτι τρωτό στην ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ...τα σκριπτάκια που λες δεν τα χρησιμοποιεί κανένα μέλος της ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ.... από τη στιγμή που δεν έχουν έγκριση κανένα είδος σκριπτ δεν υπάρχει στο φόρουμ της ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ!!!

Όποιος θέλει να δει και να ελέγξει το φόρουμ οι...πύλες είναι ανοικτές δεν έχουμε τίποτα να κρύψουμε!!!
Χρόνια πολλά για την ΗΜΕΡΑ τη σημερινή!!!
Καλή συνέχεια στο παιχνίδι..καλή συνέχεια της μεγάλης Τεσσαρακοστής και καλή Ανάσταση!!!

(Έγιναν 2 έντιτ για να γραφεί μια τελειωτική εξήγηση)


Εφόσον ο συνομιλητής σου αισθάνεται να θίγεται από χαρακτηρισμούς όπως φιλότουρκος, θα σε παρακαλέσω να μην επαναληφθούν παρόμοιοι, ούτε και ίδιοι.
Raffinato






Αρες μαρες κουκουναρες..........αλλα λογια να αγαπιομαστε.Δηλαδη επι της ουσιας τιποτα.
Αυτη τη φορα ο Αρχηγος εγραψε..............οτι και να πειτε πλεον δεν γινεστε πιστευτοι.
Σιχαθηκα το παιχνιδι για κατι τετοια.Και οπως εχω πει σε παλιοτερο ποστ:αν καποιοι λειτουργουν ετσι σε ενα παιχνιδι δεν θελω να σκεφτομαι πως λειτουργουν στην πραγματικη ζωη.
Και οσο για την γαλανολευκη με τον δικεφαλο να ξερεις οτι τετοιο πραγμα δεν υπαρχει.Σημαια με δικεφαλο εχει η ΑΕΚ,η εκλησσια και η αλβανια. Γαλανολευκη και δικεφαλος δεν υπαρχει-- ειναι εννοιες αντιθετες.Οποιος διαβαζει ιστορια ,οχι του σχολειου,ξερει.

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 24
Join date : 30/03/2009

https://freekariam.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΑ ΧΑΛΚΙΝΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ μια εικονογραφημένη φανταστική ιστορία … by hairentin - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑ ΧΑΛΚΙΝΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ μια εικονογραφημένη φανταστική ιστορία … by hairentin

Δημοσίευση  Admin Τρι Μαρ 31, 2009 10:28 pm

hairentin

Θα παρακαλέσω ακόμα μιά φορά , να μην ξαναγινει αναφορά στο θέμα της σημαίας ...

Μιά τέτοια συζήτηση εκτός του οτι θα οδηγίσει στο κλείδωμα του θέματος (όσο κόσμια και να γίνει) , πιστεύω οτι ευτελίζει κάτι , το οποίο θέλω να πιστεύω ότι όλοι ανεξαρτήτος συμμαχίας αγαπάμε και σεβώμαστε ...

Όσο για τον φίλο που λέει οτι έδωσα τις θέσεις της συμμαχίας μου ... Το γνώριζα πολύ καλά πριν το κάνω , αν και δεν έχω καμιά αμφιβολία , οτι όποιος ήθελε να τις βρεί θα δυσκολευόταν ...
Δεν με βρίσκει τόσο αντίθετο η χρήση ενός παράνομου σκρίπτ απο κάποιους , όσο το γεγονός οτι κάποιοι , θέλαν να παριστάνουν τους αναμάρτητούς και να βγάλουν χολή εναντίων μου ...

Υ.Σ. Προς κάποιον G.O. Υπάρχει και ένα χάρτης σε excel με τις θέσεις μας , στο εν λόγω φόρουμ. Ο οποίος δυστυχώς είναι πιό ενημερωμένος απο αυτόν που εμεις προσπαθούμε να φτιάξουμε για την συμμαχία , και γίνετε με πολύ κόπο και χειροκίνητα ... Θα υπήρχε πρόβλημα να χρησιμοποιήσουμε κι εμείς αυτόν τον χάρτη ? Μιάς και η παραγωγη του έγινε με γνωστό άγνωστο παράνομο σκρίπτ ? Φαντάζομαι οτι δεν θα απαντηθώ εδώ, οπότε μάλλον θα καταφύγω και πάλι σε τίκετ ...

Κωνσταντίνος ο Αμαρτωλός

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 24
Join date : 30/03/2009

https://freekariam.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΑ ΧΑΛΚΙΝΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ μια εικονογραφημένη φανταστική ιστορία … by hairentin - Σελίδα 2 Empty Αγαπητοί....Φίλοι...

Δημοσίευση  Admin Τρι Μαρ 31, 2009 10:29 pm

sakchris

Θα ήθελα να κλείσει το παράπάνω ποστ....Δίνοντας τελειωτικές εξηγήσεις αν και δεν είμαι υποχρεωμένος να το κάνω...χωρίς λοιπόν καμιά διάθεση απολογίας αλλά περισσότερο επειδή ακούστηκαν πολλά και γράφτηκαν άλλα τόσα από άτομα που δεν έχουν ανάμειξη παρακαλώ να με προσέξετε:

1) Δεν έθιξα κανέναν (ούτε υπήρχε πρόθεση) όσο για τον συμπαίκτη μας Κωνσταντίνο (ΧΑΙΡΕΝΤΙΝ) μια ρητορική ερώτηση του έκανα χωρίς να έχω σκοπό να θίξω την Ελληνικότητα κανενός!!!

2) Την προσφορά του Βυζαντίου στον Ελληνισμό και την ανθρωπότητα δεν είμαι υπεύθυνος να την αναλύσω αλλά σε όλους τους φίλους που θέλουν να μάθουν ιστορία...έχω γράψει σε άλλο ποστ...σημασία έχει να ξέρουμε τη διαφορά των όρων Έλληνας και Εθνικός...όπου είναι ο ειδωλολάτρης...Το Βυζάντιο δίδαξε πολιτισμό και έσωσε τον Ελληνισμό μέσα από το πρίσμα ενός Θεοκρατικού κράτους..κόιταξε καλά αγαπητέ φίλε τί κρατάει ο Βυζαντινός Αετός επειδή το ανέφερες...και τι κρταει ο Αλβανικος αετός.

3)Την ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ την φτιάξαμε στις 10 Απριλίου του 2008 μια παρέα από 5 φίλους το όνομα για μας ήταν συμβολικό. Θέλαμε να φτιάξουμε μια συμμαχία με ατομα που έχουν κοινούς στόχους και ιδανικά και το καταφέραμε...Δεν είμαστε εμείς που μονοπωλούμε την αγάπη μας για την πατρίδα και τη σημαία πιστεύω κάθε άνθρωπος αυτή την αγάπη την έχει μέσα στην καρδιά του και δεν είναι το ΙΚΑΡΙΑΜ μέτρο σύγκρισης για να το αποδείξει...Η συμμαχία μας έχει ειρηνικό χαρακτήρα και τα σύμβολά μας πιστεύω ότι ενώνουν όλους τους Έλληνες χωρίς να σημαίνει ότι όποιος δεν είναι μέλος μας δεν...είναι και Έλληνας (γράφτηκε και αυτό).

4)Ο χάρτης που ανέφερε ο ΧΑΙΡΕΝΤΙΝ φτιάχτηκε με το χέρι στο EXCEL (γεγονός πολύ δύσκολο) αυτό δείχνει ότι είμαστε μια οργανωμένη συμμαχία...που το ένα μέλος μας βοηθάει το άλλο έπρεπε να αμυνθούμε στις επιθέσεις των Θεών προς εμάς, που ξεκίνησαν από τις αρχες Σεπτεμβρίου με τον ΙΝΤΕΡ...το ξέρετε καλά ότι εσείς αρχίσατε τις λεηλασίες προς εμάς...όταν αρχίσαμε να ανταποδίδουμε τα κτυπήματα αρχίσατε να μας λασπολογείτε στο φορουμ του ΙΚΑΡΙΑΜ!!!!

5)Το φόρουμ της ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ δεν έχει καμία σχέση με το ΙΚΑΡΙΑΜ του κόσμου ΑΛΦΑ...είναι ένας ελεύθερος χώρος συζήτησης όπου μπορεί να βρει κανείς από κείμενα μέχρι ανέκδοτα γιατί είναι ένας τρόπος έκφρασης των παιδιών που ανήκουν στη μεγάλη παρέα που λέγεται ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ!!!!

6)Τα σκριπτ για τα οποία έγινε τόσος λόγος ομολογώ ότι από τότε που ξεκίνησε το ΙΚΑΡΙΑΜ κυκλοφόρησαν πολλά σκριπτ...σε πολλά φορουμ και σε ξένους σέρβερς και σε Ελληνικούς όπως το μέρα νύχτα..το ΙΚΑΡΙΑΜ animation..το σκορ λινκερ...και άλλα πολλά μερικά από αυτά ανέβηκαν στο φόρουμ της συμμαχίας μας 10 μήνες πριν...από τη στιγμή όμως που κανένα από αυτά δεν είχε επίσημη έγκριση είχε δοθεί εντολή κανένας παίκτης μας να μην τα χρησιμοποιήσει για να μην αποκλειστεί!!! Για το λόγο αυτό κατέβηκαν και από το φορουμ.
Όλοι όσοι αγωνιζόμαστε στην ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ το μόνο αρνητικό που έχετε να μας προσάψετε είναι ότι πολλά μέλη αγοράζαμε αμβροσία και βοηθούσαμε άλλα μέλη που δεν είχαν οικονομικά τη δυνατότητα αυτή!!!!

7)Αν κάποιο μέλος χρησιμοποιούσε κάποιο παράνομο λογισμικό ή οτιδήποτε άλλο απομακρυνόταν αμέσως από την ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ αυτό έγινε και με το σκριπτ που έφτιαξε ο Mr KYPSELI..και ο οποιος δεν υπάρχει σήμερα στη συμμαχία μας !!!

CoolΣήμερα δεν υπάρχει κανενός είδους σκριπτ στο φόρουμ της ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ με παράνομο περιεχόμενο, πάντα προσαρμοζόμαστε και πειθαρχούμε στους κανόνες του παιχνιδιού και της εταιρείας.

9)Οι παίκτες μας παίζουν τίμια και αγωνίζονται χωρίς να μειώνουν την αξιοπρέπεια του άλλου όπως εσείς κάνατε σε μένα χωρίς να με γνωρίζετε προσωπικά (ούτε γνωρίζατε τη λειτουργία της συμμαχίας)...γεγονός που έγινε ακόμα και από άτομα που μπήκαν να γράψουν τον πόνο τους χωρίς να ανήκουν στη συμμαχία των Θεών.

10)Το φόρουμ το έχουμε ανοικτό όπως μπήκε ο χαιρεντιν ...και ο κατάσκοπος του... μπορεί ο καθένας να έρθει δεν έχουμε να κρύψουμε ούτε να φοβηθούμε τίποτα !!!!!

Τελειώνοντας θέλω να πω ότι τα παιχνίδια είναι για να ενώνουν τους ανθρώπους και όχι για να τους χωρίζουν...Η συμμαχία μας κατάφερε να φέρει κοντά πάρα πολλά άτομα από την Ελλάδα και το εξωτερικό. Γίναμε όλοι μια μεγάλη παρέα (από τις μεγαλύτερες σε ένα δικτυακό παιχνίδι με μέσο όρο ηλικίας τα 30) αποκτήσαμε καινούριους φίλους μοιραστήκαμε τις ίδιες ανησυχίες χαρήκαμε μέσα από τις κοινές μάχες και μας ένωσαν κοινοί στόχοι και ιδανικά...αυτό φάνηκε όχι μόνο από τις συναντήσεις που κάναμε και την παρέα που αποκτήσαμε...αλλά και από το σεβασμό που αποκτήσαμε από τις άλλες συμμαχίες του κόσμου ΑΛΦΑ....Δυστυχώς η συμμαχία των οργισμένων Θεών δεν μπόρεσε ποτέ να μας αποδεχτεί για αυτό τα ξεκίνησε όλα αυτά και έψαχνε να βρει κάτι τρωτό στην ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ....!!!

Ε λοιπόν αγαπητοί Κύριοι οτι έχετε να μου προσάψετε την ευθύνη την αναλαμβάνω εγώ προσωπικά σαν αρχηγός και κανένας άλλος...Πιστέψτε με ότι προσωπικά μαζί σας δεν είχα ούτε έχω ούτε και θα έχω ποτέ κανένα απολύτως πρόβλημα....!!!!
Πιστεύω αντίθετα αν γνωριζόμασταν θα γινόμαστε όλοι καλοί φίλοι και θα μοιραζόμασταν τη χαρά του παιχνιδιού.

Όλοι έχουμε δικαίωμα στην ψυχαγωγία και όλοι θέλουμε να χαιρόμαστε το παιχνίδι χωρίς να στενοχωριόμαστε....άλλωστε όπως και να το κάνουμε ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ένα απλό παιχνίδι και καμμία σχεση δεν έχει με την πραγματικότητα...!!!!

Σας ευχαριστώ όλους που με διαβάσατε και φτάσατε μέχρι εδώ και περισσότερο από όλους σας ευχαριστώ που ασχοληθήκατε μαζί μας και κάνατε το ΙΚΑΡΙΑΜ μέρος της μικρής σας καθημερινής ζωντανής πραγματικότητας....!!!!

Καλή συνέχεια και καλή διασκέδαση...σε όλους!!!!!

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 24
Join date : 30/03/2009

https://freekariam.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΑ ΧΑΛΚΙΝΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ μια εικονογραφημένη φανταστική ιστορία … by hairentin - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑ ΧΑΛΚΙΝΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ μια εικονογραφημένη φανταστική ιστορία … by hairentin

Δημοσίευση  Admin Τρι Μαρ 31, 2009 10:31 pm

hairentin


Quoted from "sakchris"
Σήμερα δεν υπάρχει κανενός είδους σκριπτ στο φόρουμ της ΑΓΙΑΣ ΣΟΦΙΑΣ με παράνομο περιεχόμενο, πάντα προσαρμοζόμαστε και πειθαρχούμε στους κανόνες του παιχνιδιού και της εταιρείας.



Θα μείνω στο σήμερα ... κάτι το οποίο χωρίς να μπορώ να ελέγξω το πιστεύω ... Αν και θα κάνω μια ακόμα αίτηση εγγραφης ή μπορείτε να επαναφέρετε τον κωδικο μου με το όνομα alexios ...

ΣΗΜΕΡΑ λοιπόν μπορεί να μην υπάρχει ... άλωστε με αυτή τη σιγουριά γράφατε όλα αυτά τόσο καιρό ... ώστόσο

Quoted
Πρόκειται για ένα στιγμιότυπο της σελίδας όπως εμφανίστηκε στις 21 Μαρ. 2009 05:06:35 GMT


Αυτό λέει πολλά ...

Χωρίς να θέλω να υποδείξω τις ενέργιές σου ... και η Μπετυ έγραψε παράνομο σκρίπτ , και όμως ακόμα την έχετε στη συμμαχία σας ... γιατί ?

Για τα υπόλοιπα θα απαντήσω σύντομα αναλυτικότερα ...

Πεξατε με την νοημοσύνη μου , και δυστυχώς χάσατε ...

Θα σε παρακαλούσα να μας πείς και πως ακριβώς ήταν το προηγούμενο πόστ σου , πριν το silent edit ...

Θα επιστρέψω ...

Κωνσταντίνος ο Αμαρτωλός ...

ΕΝΤΙΤ
Το τοπικ κλείνει αν το θελήσει ο δημιουργός ... οπότε ακόμα και αν το θέλεις έιναι λίγο δύσκολο ... Η κουβέντα δεν θα ξαναξεφύγει απο μας ...
Τέλος ΕΝΤΙΤ

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 24
Join date : 30/03/2009

https://freekariam.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

ΤΑ ΧΑΛΚΙΝΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ μια εικονογραφημένη φανταστική ιστορία … by hairentin - Σελίδα 2 Empty Απ: ΤΑ ΧΑΛΚΙΝΑ ΒΙΒΛΙΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ μια εικονογραφημένη φανταστική ιστορία … by hairentin

Δημοσίευση  Admin Τρι Μαρ 31, 2009 10:32 pm

KABOUSI

Καλησπέρα

Δεν θα μπώ στην ουσιά της συζήτησης γιατί δεν βλέπω ουσία το μόνο που έχω να πώ με βεβαιότητα 100% ότι εκτός από την είσοδο στο φόρουμ της ΠΟΛΗΣ με τον συγκεκριμένο κωδικό, υπάρχει και κατάσκοπος των Θεών μέσα στην συμμαχία.

Απλά για να γνωρίζουν ότι "έχουν γνώση οι φύλακες"

Τώρα κατά πόσο είναι πιστευτά και αξιόπιστα αυτά που λέει κάποιος ο οποίος χρησιμοποιεί τέτοιες μεθοδολογίες δράσης για να επικρατήσει και να συκοφαντίσει ας το κρίνουν οι αναγνώστες του πόστ.

Admin
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 24
Join date : 30/03/2009

https://freekariam.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης